LED RGB pásek Datram DD-005App, SMD2835, IP65, 10m POUŽITÉ, NEOPO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. LED pásek Datram DD-005 Páskové LED osvětlení nemusí být jen... více informací »
LED RGB pásek Datram DD-005App
Značka: neuvedeno
679 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. LED pásek Datram DD-005 Páskové LED osvětlení nemusí být jen...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. LED pásek Datram DD-005 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým designovým doplňkem vašich místností, jednotlivých kusů nábytku či dokonce spotřebičů. Všestranné používání LED pásek lze samozřejmě využít, kde vás jen napadne pro dosvětlení nebo jako stylový designový prvek. Zaujme vás především svými 540 diodami s moderním čipem SMD2835, který je oproti svým předchůdcům tenčí, takže se lépe schová a s vyšším světelným tokem a tak i efektivnějším svícením. Navíc dokáže lépe odvádět teplo, čímž nejen sobě, ale celému pásku, zvyšuje jeho životnost. K dispozici dostanete 16 různých barev, které můžete pohodlně přepínat dálkovým ovladačem. Na něm najdete celkem 40 tlačítek a kromě výběru barvy můžete spustit i některý ze světelných efektů. V neposlední řadě nelze opomenout ani odolnost vůči vodě, kterou pásku propůjčuje stupeň krytí IP65 a díky které si můžete vyzdobit i venkovní prostory. Akční a ve slevě produkt LED RGB pásek Datram DD-005App, SMD2835, můžete dostat nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci osvětlení. Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší kategorie za výborné peníze.

Akční kousek LED RGB pásek Datram DD-005App, SMD2835, IP65, 10m POUŽITÉ, NEOPO od přední společnosti neuvedeno máte možnost pořídit právě dnes za báječnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 679 Kč.