LED RGB pásek Datram DD-009, SMD5050, IP65, 20m

LED pásek Datram DD-009 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým... více informací »
LED RGB pásek Datram DD-009
Značka: Datram
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
LED pásek Datram DD-009 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým...

LED pásek Datram DD-009 Páskové LED osvětlení nemusí být jen praktickým pomocníkem v šerých koutech nebo večerních hodinách, ale i působivým designovým doplňkem vašich místností, jednotlivých kusů nábytku či dokonce spotřebičů. Všestranné používání LED pásek lze samozřejmě využít, kde vás jen napadne pro dosvětlení nebo jako stylový designový prvek. Zaujme vás především svými 1200 diodami s čipem SMD5050, který se skví výbornou svítivostí a dlouhou životností. K dispozici pak dostanete 16 různých barev, které můžete pohodlně přepínat dálkovým ovladačem. Na něm najdete celkem 40 tlačítek a kromě výběru barvy můžete spustit i některý ze osmi světelných či čtyř hudebních efektů. V neposlední řadě nelze opomenout ani odolnost vůči vodě, kterou pásku propůjčuje stupeň krytí IP65 a díky které si můžete vyzdobit i venkovní prostory.

Exkluzivní produkt LED RGB pásek Datram DD-009, SMD5050, IP65, 20m od dodavatele zboží Datram můžete koupit v aktuální nabídce za super cenu. Nyní získáte od 1 699 Kč.