LED solární světlo s detektorem pohybu Datram BD00548

Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde... více informací »
LED solární světlo s detektorem pohybu Datram
Značka: Datram
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde...

Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde se vám nechce hledat vypínač. Oplývá totiž detektorem pohybu, díky kterému ví, kdy se má zapnout a vypnout a je napájen solárními panely. Máte tak zajištěnu maximální efektivitu a také nulové náklady na provoz. Moderní svícení Kromě pohybového čidla a beznákladového provozu vás zaujme i svými 48 LED diodami s moderním čipem SMD2835, který oproti svým předchůdcům oplývá vyšším světelným tokem a tak i efektivnějším svícením a navíc dokáže lépe odvádět teplo, čímž nejen sobě, ale celému světlu, zvyšuje jeho životnost.Hodně oblíbený produkt LED solární světlo s detektorem seženete rovněž tady na našich stránkách v populární kategorii venkovní osvětlení. Najděte si parádní produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Tento výrobce Datram dodává vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Datram. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt LED solární světlo s detektorem pohybu Datram BD00548 od našeho známého výrobce Datram k dostání momentálně za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 1 349 Kč.