LED solární světlo s detektorem pohybu Datram BD00560

Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde... více informací »
LED solární světlo s detektorem pohybu Datram
Značka: Datram
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde...

Venkovní světlo Datram BD005 Skvělé venkovní světlo společnosti Datram využijete i v místech, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce a tam, kde se vám nechce hledat vypínač. Oplývá totiž detektorem pohybu, díky kterému ví, kdy se má zapnout a vypnout a je napájen solárními panely. Máte tak zajištěnu maximální efektivitu a také nulové náklady na provoz. Moderní svícení Kromě pohybového čidla a beznákladového provozu vás zaujme i svými 60 LED diodami s moderním čipem SMD2835, který oproti svým předchůdcům oplývá vyšším světelným tokem a tak i efektivnějším svícením a navíc dokáže lépe odvádět teplo, čímž nejen sobě, ale celému světlu, zvyšuje jeho životnost.

Tento kvalitní a žádaný produkt LED solární světlo s detektorem pohybu Datram BD00560 od top značky Datram seženete tady teď za akční cenu! Teď za akční cenu 1 699 Kč.