LED světlo Connect IT CLI-2000-SM ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Selfie Ring Connect IT CLI-2000-SM Kruhové LED světlo Connect IT vám... více informací »
LED světlo Connect IT CLI-2000-SM
Značka: neuvedeno
497 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Selfie Ring Connect IT CLI-2000-SM Kruhové LED světlo Connect IT vám...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Selfie Ring Connect IT CLI-2000-SM Kruhové LED světlo Connect IT vám dopomůže k vytvoření kvalitních videí a fotografií na sociální sítě nebo vaše webové stránky. Oslňte ve svých videích Nastavit si můžete nejen intenzitu světla, ale i jeho teplotu. Na výběr je z 10 a 3 úrovní. Díky držáku na telefon, který je umístěný ve středu kruhového světla, lze se smartphonem jednoduše nahrávat. Neomezené možnosti Velkou výhodou je nastavení intenzity světla, které lze libovolně měnit na napájecím kabelu. Chladným vás nenechá ani držák na mobil s kloubem 360 stupňů a husím krkem, což umožňuje flexibilní focení a natáčení. Hodně žádaný produkt LED světlo Connect IT CLI-2000-SM máte možnost najít bez obtíží tady a teď na našem webu ve známé rubrice notebooky! Nyní koupíte ostatní výrobky z této populární sekce v bezva akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další produkty od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka neuvedeno pro své zákazníky prodává kvalitní výrobky..

Hodně žádaný produkt LED světlo Connect IT CLI-2000-SM ROZBALENO od skvělého výrobce neuvedeno najdete zde téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 497 Kč.