LED žárovka Emos Z74221, E27, filament, A60, 4W, teplá bílá

LED žárovka Emos Filament A60 Designová žárovka Filament A60 z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní... více informací »
LED žárovka Emos Z74221
Značka: Emos
67 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka Emos Filament A60 Designová žárovka Filament A60 z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní...

LED žárovka Emos Filament A60 Designová žárovka Filament A60 z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní svítidla, perfektně osvítí požadované místo, opravdu dlouho vydrží a navíc poskytne i vítanou úsporu díky LED technologii, která má mnohonásobně nižší spotřebu než tradiční osvětlení. Vynikající vlastnosti Žárovka nabízí příjemné teple bílé světlo, které se výborně hodí do každé místnosti, ve které oceníte spíše příjemnou a klidnou atmosféru. O barvě světla nejlépe vypovídá teplota 2700 K a svítivost dokládá světelný tok 470 lm. Pro představu však se svým příkonem 4,2 W dokáže plně nahradit klasickou 40W žárovku. Kvalitu pak v neposlední řadě dokládá i skvělá výdrž 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů.Tento skvělý produkt lze pořídit bez problémů na stránkách umístěný v kategorii led žárovky. Vyhledejte si akční produkty z této sekce za výhodné peníze. Dodavatel Emos vás obohatí o vysoce kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Emos. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek LED žárovka Emos Z74221, E27, filament, A60, 4W, teplá bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Emos máte možnost najít zrovna dneska ve výhodné akci. Ceny již od 67 Kč.