LED žárovka Emos Z74300, E14, svíčka, 2W, teplá bílá+

LED žárovka Emos Vintage Candle Designová žárovka Vintage Candle z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro... více informací »
LED žárovka Emos Z74300
Značka: Emos
76 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka Emos Vintage Candle Designová žárovka Vintage Candle z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro...

LED žárovka Emos Vintage Candle Designová žárovka Vintage Candle z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní svítidla, perfektně osvítí požadované místo, opravdu dlouho vydrží a navíc poskytne i vítanou úsporu díky LED technologii, která má mnohonásobně nižší spotřebu než tradiční osvětlení. Vynikající vlastnosti Žárovka nabízí příjemné teple bílé světlo, které se výborně hodí do každé místnosti, ve které oceníte spíše příjemnou a klidnou atmosféru. O barvě světla nejlépe vypovídá teplota 2200 K a svítivost dokládá světelný tok 190 lm. Pro představu však se svým příkonem 2,1 W dokáže plně nahradit klasickou 20W žárovku. Kvalitu pak v neposlední řadě dokládá i skvělá výdrž 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů.Kvalitní a žádaný produkt LED žárovka Emos Z74300, E14, svíčka, 2W, teplá bílá+ můžete najít přímo tu ve známé sekci led žárovky. Pořiďte si parádní zboží z naší sekce za super cenu.

Tento akční a ve slevě kus LED žárovka Emos Z74300, E14, svíčka, 2W, teplá bílá+ od top výrobce Emos lze koupit v naší nabídce za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 76 Kč.