LED žárovka Forever E14 C37 5W 250lm s dálkovým ovládáním OBAL PO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. LED žárovka Forever E14 C37 Vynikající LED žárovka od... více informací »
LED žárovka Forever E14 C37 5W 250lm s dálkovým ovládáním
Značka: neuvedeno
269 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. LED žárovka Forever E14 C37 Vynikající LED žárovka od...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. LED žárovka Forever E14 C37 Vynikající LED žárovka od firmy Forever s upravitelným RGB světlem se chlubí zejména všestranným využitím, vysokou úsporou energie a také velmi vysokou výdrží. Je tak připravena obohatit vaši domácnost o výkonný zdroj světla, stylový a neotřelý doplněk i způsob, jak ušetřit značné výdaje na její provoz. RGB světlo Asi největším lákadlem tohoto modelu je bezesporu možnost vybrat si, jakou barvou a jak intenzivně bude žárovka zrovna svítit. Hodí se tak třeba do ložnice nebo obývacího pokoje, kde poskytne dostatek osvětlení při společenské zábavě a naopak při sledování filmu dokreslí jeho atmosféru intimním světlem. Dálkové ovládání K nastavení kýžené barvy, intenzity či různých světelných efektů od jemných přechodů po stroboskopické blikání vám poslouží praktický dálkový ovladač. Můžete tak z pohodlí postele či pohovky přizpůsobit atmosféru místnosti nebo světlo úplně vypnout a jít spát bez nutnosti se zvedat. Maximální úspora Hlavní doménou LED žárovek oproti klasickým je především jejich nízká energetická náročnost. Celkově dokážou LED žárovky Forever snížit spotřebu až o devadesát procent. Navíc tak nešetří jen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Vysoká životnost Spolu s vysokou úsporou se pojí ještě jedna důležitá vlastnost Forever žárovek, kterou je jejich velmi dlouhá životnost a odolnost proti spínání. Díky tomu vám ušetří nejen nemalou částku, ale především časté návštěvy v obchodě s domácími potřebami.

Výjimečný a žádaný produkt LED žárovka Forever E14 C37 5W 250lm s dálkovým ovládáním OBAL PO od našeho výrobce neuvedeno snadno získáte teď za mimořádně nízkou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 269 Kč.