LED žárovka Forever E27 A60 9W 720lm s dálkovým ovládáním

LED žárovka Forever E27 A60 Vynikající LED žárovka od firmy Forever s upravitelným RGB světlem se chlubí zejména všestranným využitím, vysokou... více informací »
LED žárovka Forever E27 A60
Značka: Forever
299 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka Forever E27 A60 Vynikající LED žárovka od firmy Forever s upravitelným RGB světlem se chlubí zejména všestranným využitím, vysokou...

LED žárovka Forever E27 A60 Vynikající LED žárovka od firmy Forever s upravitelným RGB světlem se chlubí zejména všestranným využitím, vysokou úsporou energie a také velmi vysokou výdrží. Je tak připravena obohatit vaši domácnost o výkonný zdroj světla, stylový a neotřelý doplněk i způsob, jak ušetřit značné výdaje na její provoz. RGB světlo Asi největším lákadlem tohoto modelu je bezesporu možnost vybrat si, jakou barvou a jak intenzivně bude žárovka zrovna svítit. Hodí se tak třeba do ložnice nebo obývacího pokoje, kde poskytne dostatek osvětlení při společenské zábavě a naopak při sledování filmu dokreslí jeho atmosféru intimním světlem. Dálkové ovládání K nastavení kýžené barvy, intenzity či různých světelných efektů od jemných přechodů po stroboskopické blikání vám poslouží praktický dálkový ovladač. Můžete tak z pohodlí postele či pohovky přizpůsobit atmosféru místnosti nebo světlo úplně vypnout a jít spát bez nutnosti se zvedat. Maximální úspora Hlavní doménou LED žárovek oproti klasickým je především jejich nízká energetická náročnost. Celkově dokážou LED žárovky Forever snížit spotřebu až o devadesát procent. Navíc tak nešetří jen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Vysoká životnost Spolu s vysokou úsporou se pojí ještě jedna důležitá vlastnost Forever žárovek, kterou je jejich velmi dlouhá životnost a odolnost proti spínání. Díky tomu vám ušetří nejen nemalou částku, ale především časté návštěvy v obchodě s domácími potřebami.
Unikátní a oblíbený produkt LED žárovka Forever E27 A60 9W 720lm s jde nakoupit lehce u nás v populární kategorii led žárovky! Připravili jsme jiné kusy ve zmiňované sekci ve slevě! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kousky od značky Forever. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Forever má kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a velmi žádaný produkt LED žárovka Forever E27 A60 9W 720lm s dálkovým ovládáním od top výrobce Forever můžete získat momentálně v naši nabídce v bezva akci. Akční cena 299 Kč.