LED žárovka Osram ClasA, E27, 10W, teplá bílá, 3 ks OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 3LED žárovky Žárovka s velmi nízkou spotřebou energie je... více informací »
LED žárovka Osram ClasA
Značka: neuvedeno
213 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 3LED žárovky Žárovka s velmi nízkou spotřebou energie je...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 3LED žárovky Žárovka s velmi nízkou spotřebou energie je odolná proti nárazům a vibracím díky technologii LED. Může být snadno zaměnitelná s obyčejnou žárovkou. . Výjimečný a žádaný produkt LED žárovka Osram ClasA, E27, 10W, teplá bílá, 3 ks OBAL POŠKOZEN seženete aktuálně na našich stránkách umístěný v kategorii osvětlení! Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Věhlasný dodavatel neuvedeno má skvělé výrobky.. Vždyť to vidíte sami.

Tento designový výrobek LED žárovka Osram ClasA, E27, 10W, teplá bílá, 3 ks OBAL POŠKOZEN od našeho předního výrobce neuvedeno jde nakoupit v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. V akci za cenu 213 Kč.