LED žárovka Osram STAR+, E27, 9W, teplá bílá, ovladač

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka značky Osram bez problémů nahradí klasickou 60W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost.... více informací »
LED žárovka Osram STAR+
Značka: Osram
212 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka značky Osram bez problémů nahradí klasickou 60W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost....

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka značky Osram bez problémů nahradí klasickou 60W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Odstín teplá bílá volte do místností, kde relaxujete, navazuje pocit pohody a klidu. Nebude vás rušit intenzivní světlo a skvěle si odpočinete. Díky jejímu zařazení do energetické třídy A+, která značí nízkou spotřebu, vám ušetří i vaši peněženku. Její životnost je až 25 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často. Součástí balení je dálkový ovladač se kterým snadno nastavíte jas nebo jednoduše stiskem tlačítka nastavíte barvu světla, přesně podle vaší nálady.
Diskontní produkt jde pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v populární rubrice led žárovky. Podívejte se na nové produkty z této populární kategorie za báječnou cenu.

Tento levný produkt LED žárovka Osram STAR+, E27, 9W, teplá bílá, ovladač od známé společnosti Osram pořídíte právě dnes za výborné peníze. V akci od 212 Kč.