LED žárovka Osram STAR, STICK, E27, 7W, teplá bílá OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výhody produktu Nízká spotřeba energie Atraktivní vzhled... více informací »
LED žárovka Osram STAR
Značka: neuvedeno
98 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výhody produktu Nízká spotřeba energie Atraktivní vzhled...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výhody produktu Nízká spotřeba energie Atraktivní vzhled světelného zdroje Druh použití Všechny místnosti, zvláště tam, kde jsou viditelné žárovky Tam, kde jsou vyžadovány kompaktní a účinné světelné zdroje Když musí svítilny vydržet dlouho a být odolné vůči častému zapínání a vypnutí Vlastnosti produktu LED alternativa ke konvenčním světelným zdrojům Dobrá kvalita světla, index podání barev Ra: ≥ 80; konstantní barevnost Světelné zdroje bez obsahu rtuti
Kvalitní a žádaný výrobek je k sehnání v pohodě tady na webu v oblíbené kategorii osvětlení. Nyní získáte skvělé zboží z této známé kategorie za super cenu. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kousky značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt LED žárovka Osram STAR, STICK, E27, 7W, teplá bílá OBAL POŠKOZEN od spolehlivé značky neuvedeno snadno naleznete v naší nabídce ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 98 Kč.