Lednice Gorenje R492PW OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Lednice Gorenje R492PW Lednice Gorenje R492PW se stane... více informací »
Lednice Gorenje R492PW OBAL
Značka: neuvedeno
5 691 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Lednice Gorenje R492PW Lednice Gorenje R492PW se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Lednice Gorenje R492PW Lednice Gorenje R492PW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem je 137 litrů, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Lednice vás nebude nijak rušit, proto je ideální pro kuchyň propojenou s obývacím pokojem. Je extrémně tichá, dosahuje maximální hlučnosti 40 dB. Vnitřní prostory Uvnitř lednice se nacházejí 2 nastavitelné police, které jsou vyhotoveny ze skla. Dále zásuvka hodící se pro uchování ovoce a zeleniny a ve dvířkách se nachází poličky vhodné pro uchování nápojů a jiných drobností. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zajišťuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější barvu než tradiční žárovky.

Super produkt Lednice Gorenje R492PW OBAL POŠKOZEN od top výrobce neuvedeno dostanete online za nejnižší cenu. Teď v akci 5 691 Kč.