Lis na česnek Banquet Culinaria, nerez, 15,5cm

Lis na česnek Banquet Culinari Nebaví vás už nekonečné a zdlouhavé tření česneku obyčejným nožem? Pak si pořiďte jednoduchou vychytávku v... více informací »
Lis na česnek Banquet
Značka: Banquet
134 Kč
Ověřit dostupnost
Lis na česnek Banquet Culinari Nebaví vás už nekonečné a zdlouhavé tření česneku obyčejným nožem? Pak si pořiďte jednoduchou vychytávku v...

Lis na česnek Banquet Culinari Nebaví vás už nekonečné a zdlouhavé tření česneku obyčejným nožem? Pak si pořiďte jednoduchou vychytávku v podobě lisu. Lis nejen, že naprosto jednoduše a rychle rozlisuje česnek a vy tak budete téměř bez práce, ale kromě lisování jej budete moci použít třeba i jako louskáček na ořechy. Je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem a svým kvalitním zpracováním a použitým materiálem při výrobě vám bude sloužit i několik let. Tento vynikající produkt Lis na česnek Banquet máte možnost dostat teď na stránkách v oblíbené sekci ostatní. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Banquet. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý dodavatel Banquet pro své zákazníky prodává top sortiment.

Super produkt Lis na česnek Banquet Culinaria, nerez, 15,5cm od výrobce s dobrým jménem Banquet máte možnost pořídit v naší online nabídce ve výhodné akci. Nyní pořídíte jen za 134 Kč.