Mafia Trilogy (5026555428354)

MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Respekt. Prožijte jako gangster tři různé éry organizovaného zločinu v Americe. Nestárnoucí herní série Mafia má na... více informací »
Mafia Trilogy (5026555428354)
Značka: 2K Games
899 Kč
Ověřit dostupnost
MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Respekt. Prožijte jako gangster tři různé éry organizovaného zločinu v Americe. Nestárnoucí herní série Mafia má na...

MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Respekt. Prožijte jako gangster tři různé éry organizovaného zločinu v Americe. Nestárnoucí herní série Mafia má na kontě více než 18 milionů prodaných kopí po celém světě, až nyní ale mají hráči možnost zažít všechna tři dobrodružství i na herní konzoli Playstation 4 v podobě verze Mafia Trilogy. Edice Mafia Trilogy obsahuje: Mafia: Definitive Edition – Kompletně přepracovaná herní klasika z roku 2002 se zcela novým herním enginem, v novém grafickém kabátku, s aktualizovaným scénářem, novými filmečky, dodatečnými herními sekvenci a hlavně nenahraditelným českým dabingem. Mafia přesně tak, jak si ji pamatujete, ale ještě hezčí a zábavnější než kdy dříve. Mafia II: Definitive Edition – Remasterovaná verze oblíbené hry z roku 2010 ve špičkové 4K Ultra HD kvalitě. Hra obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry, včetně DLC, přídavků a aktualizací. Nechybí původní český dabing. Mafia III: Definitive Edition – Kompletní vydání hry z roku 2016, včetně veškerého původního i bonusového obsahu vydaného po uvedení hry (DLC, přídavky, aktualizace). Hra obsahuje české titulky. Mafia: Definitive Edition Lost Heaven, 1930. Obyčejný život těžce pracujícího taxikáře Tommyho Angela se navždy změní, když se jedné osudové noci nechtěně zaplete s italskou mafií. Pozlátko odměn tak vysokých, že je nemůže ignorovat, jej vrhne do nelítostného světa organizovaného zločinu. Oblíbená herní klasika vylepšená od základů. Mafia II: Definitive Edition Empire Bay, 1943. Po svém návratu z druhé světové války se Vito Scaletta kvůli splacení pochybných rodinných dluhů zaplete s mafií a nechá se vtáhnout na dráhu zločinu. Jenže co když se jeho motivace změní z nutnosti na chamtivost? Remasterovaná verze oblíbené hry s vylepšenou grafikou a všemi DLC. Mafia III: Definitive Edition New Bordeaux, 1968. Cesta pomsty italské mafii, které jej zradila a nechala na pospas smrti, přivede veterána u války ve Vietnamu Lincolna Claye až k založení nové zločinecké rodiny, která zničí tu starou. Cenami ověnčený příběhový zážitek nyní přichází v jednom kompletním balení se všemi DLC. Oficiální trailer Velmi prodávaný kus Mafia Trilogy (5026555428354) máte možnost koupit taky tu na webu v oblíbené rubrice notebooky. Připravili jsme akční produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Tento výrobce 2K Games dlouhodobě dodává špičkový sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další prověřené zboží značky 2K Games. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Mafia Trilogy (5026555428354) od spolehlivé značky 2K Games jednoduše najdete na našich stránkách nyní za skvělou cenu. Aktuálně stojí u nás 899 Kč.