Magnetická police/organizér MK Floria do koupelny nebo kuchyně

Kompaktní magnetický organizér Tento šikovný organizér značky MK Floria se stane ideálním pomocníkem na uspořádání věcí, které potřebujete... více informací »
Magnetická police/organizér MK Floria do koupelny nebo
Značka: MK Floria
939 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní magnetický organizér Tento šikovný organizér značky MK Floria se stane ideálním pomocníkem na uspořádání věcí, které potřebujete...

Kompaktní magnetický organizér Tento šikovný organizér značky MK Floria se stane ideálním pomocníkem na uspořádání věcí, které potřebujete mít po ruce. Najde své využití prakticky kdekoliv v domácnosti, zejména v koupelně. Perfektně se hodí na lehké předměty, jako jsou ručníky nebo čisticí prostředky. Díky silným magnetům na zadní straně můžete polici bez montáže připevnit na kovové povrchy, třeba na boční stranu pračky, sušičky nebo lednice. Kvalitní provedení Ocelová konstrukce s 12kilovou nosností je díky speciálně lakovanému povrchu odolná vůči poškrábání a korozi. Skládá se ze dvou částí, které můžete spojit či nechat odděleně. V horním dílu jsou na zadní straně silné magnety, kterými se snadno přichytí na boční strany velkých spotřebičů, jako jsou pračky a ledničky. Spodní část magnety nemá, dá se pouze přišroubovat k hornímu dílu nebo zvlášť ke zdi. Na ukládání věcí organizér nabízí robustní polici a drátěný košík, k zavěšení například ručníků pak malé ocelové háčky a dvě dřevěné tyče.

Tento skvělý produkt Magnetická police/organizér MK Floria do koupelny nebo kuchyně od kvalitního výrobce MK Floria jednoduše můžete získat u nás nyní za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 939 Kč.