Magnetické pedály Trustmaster T3PM (4060210)

Magnetické pedály Trustmaster T3PM Užívejte si svoji virtuální jízdu na maximum s magnetickými pedály od Thrustmasteru. Ať už hrajete přes PS5,... více informací »
Magnetické pedály Trustmaster T3PM
Značka: Thrustmaster
3 452 Kč
Ověřit dostupnost
Magnetické pedály Trustmaster T3PM Užívejte si svoji virtuální jízdu na maximum s magnetickými pedály od Thrustmasteru. Ať už hrajete přes PS5,...

Magnetické pedály Trustmaster T3PM Užívejte si svoji virtuální jízdu na maximum s magnetickými pedály od Thrustmasteru. Ať už hrajete přes PS5, PS4, Xbox One, PC nebo Xbox Series X i S, budete zcela vtaženi do hry s pomocí magnetické technologie H.E.A.R.T. Ta zaručí, že vaše reakce budou zcela plynulé a bez nepříjemných záseků. Čtyři různé režimy tlaku zase zajistí věrohodné brzdné efekty. Moderní technologie navíc garantuje dlouhou životnost, takže se můžete těšit na dlouhé herní zážitky. Magnetická technologie S patentovanou magnetickou technologií senzorů H.E.A.R.T. (Hall Effect AccuRate Technology) budou všechny závodní zážitky jako živé. Tato bezkontaktní technologie zaručuje skvělou přesnost na tisícinu sekundy, takže vás nebudou rušit žádná sekání ani skoky. Zároveň snižuje i opotřebení, tudíž můžete počítat s tím, že váš herní prožitek bude po celou životnost přístroje zcela konstantní. Věrohodné brzdy Zážitek z vaší virtuální jízdy si můžete vylepšit pomocí 3 sad brzdových pružin, jež nabízejí 4 různé úrovně přítlačné síly. Využijte měkkou, tvrdou či extra tvrdou pro brzdný odpor, přesně podle vaší potřeby. Nemusíte ani řešit dodatečná nastavení, jelikož si je automaticky přizpůsobí podle toho vašeho (stůl, stojan či kokpit). Navíc je T3PM i těžší než předchozí modely, takže bude mnohem stabilněji držet na zemi. S tlakovou odolností bezmála 200 kg si navíc virtuální zápolení můžete užít bez sebemenších problémů. Přizpůsobte si pro sebe Pedály si plně uzpůsobíte svým potřebám, tak aby byl váš herní zážitek co nejpohodlnější. U každého z nich můžete vybírat až ze dvou typů sklonu hlavy. Stejný počet možností máte i u nastavitelné výšky plynového pedálu. Vhod určitě přijdou i tři polohy, do kterých můžete nastavit rozestupy jednotlivých hlav. Upravíte si je tak přesně podle toho, jestli budete využívat pracovní stůl, stojan, kokpit či GT.
Tento akční a ve slevě výrobek Magnetické pedály Trustmaster T3PM (4060210) naleznete rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice notebooky. Nyní pořídíte vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie za extra cenu! Známý výrobce Thrustmaster dodává vynikající sortiment. Přesvědčte se!

Oblíbený produkt Magnetické pedály Trustmaster T3PM (4060210) od značky s tradicí a dobrou pověstí Thrustmaster jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 3 452 Kč.