Magnetický držák do auta Epico iPhone 12 series, šedá

Bezdrátová nabíječka do auta Epico Stylový magnetický držák do auta Epico Wireless Car Charger představuje ideálního pomocníka pro bezdrátové... více informací »
Magnetický držák do auta Epico iPhone 12 series
Značka: Epico
808 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová nabíječka do auta Epico Stylový magnetický držák do auta Epico Wireless Car Charger představuje ideálního pomocníka pro bezdrátové...

Bezdrátová nabíječka do auta Epico Stylový magnetický držák do auta Epico Wireless Car Charger představuje ideálního pomocníka pro bezdrátové nabíjení vašeho mobilního telefonu během jízdy. Nabíječka stvořená z prémiových materiálů s elegantním designem v šedé barvě je určena pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů Apple iPhone 12, iPhone 12 Max a iPhone 12 Pro Max prostřednictvím technologie MagSafe. Snadná instalace a silné uchycení Držák jednoduše připevníte do mřížky ventilátoru ve voze, kde díky silným magnetům bude váš telefon držet během jízdy jako přibitý. Držák bude zároveň dobíjet váš iPhone 12 až 7,5W nabíjecím výkonem a až 15W výkonem lze dobíjet jiné smartphony. Součástí balení je kabel USB-A na USB-C.

Kvalitní výrobek Magnetický držák do auta Epico iPhone 12 series, šedá od značky se zárukou kvality Epico lze nakoupit zrovna dneska za výborné peníze. Aktuálně za 808 Kč.