Marshall Major III Bluetooth

Marshall Major III Bluetooth Klasika v novém designu Major III Bluetooth představují další kapitolu revoluční historie britské... více informací »
Marshall Major III Bluetooth
Značka: Marshall
2 961 Kč
Ověřit dostupnost
Marshall Major III Bluetooth Klasika v novém designu Major III Bluetooth představují další kapitolu revoluční historie britské...

Marshall Major III Bluetooth Klasika v novém designu Major III Bluetooth představují další kapitolu revoluční historie britské společnosti Marshall. Poznejte jejich ikonický zvuk na vlastní uši v novém, moderním provedení, které přináší čistší a rafinovanější design a siluetu věrnou původní podobě. Major III Bluetooth vám přinesou svobodu a pohodlí bezdrátové technologie Bluetooth a více než 30 hodin poslechu hudby na jedno nabití. Ikonický zvuk a Bluetooth připojení Nové Major III Bluetooth nabízí stejně špičkový poslech jako dříve, o který se starají 40mm dynamické měniče pro vylepšenou basovou odezvu, plynulé středy a křišťálově čisté výšky, které vám okamžitě připomenou, proč se tato sluchátka stala ikonou. Bezdrátová technologie Bluetooth vám poskytne maximální svobodu a pohodlí. Poslech své oblíbené hudby si přitom můžete bezdrátově vychutnávat více než 30 hodin na jedno nabití. Připraveny na cesty Díky svému složitelnému designu jsou sluchátka Major III Bluetooth skvěle skladná a stanou se tak vašim věrným společníkem na všech cestách. Bezdrátové připojení Sluchátka Major III Bluetooth nabízí snadné bezdrátové spárování s vašim chytrým telefonem. Poté můžete bezdrátově přijímat, odmítat nebo ukončovat hovory pomocí ovládacího knoflíku. Podělte se o svoji hudbu I když si zrovna užíváte bezdrátový poslech, můžete se o vaši hudbu podělit se svým kamarádem. Stačí, aby si připojil vlastní sluchátka do portu pro 3,5 mm jack. Moderní vzhled Zatímco jejich klasická silueta zůstává, design byl přepracován do čistšího a modernějšího provedení. Nechybí však časově prověřený a trvanlivý vinylový povrch ani ikonické logo Marshall. Díky pohodlným ušním poduškám a bytelné, avšak štíhlé konstrukci se dokonale přizpůsobí tvaru vaší hlavy a umožní dlouhodobý poslech hudby. Na sluchátkách najdete ovládací knoflík, se kterým lze snadno přijímat a ukončovat hovory, přehrávat hudbu, upravovat hlasitost nebo zapínat a vypínat sluchátka.

Tento akční a ve slevě kousek Marshall Major III Bluetooth od skvělé značky Marshall pohodlně pořídíte v naší nabídce za příznivou cenu! Výhodně teď u nás za 2 961 Kč.