Marshall Stanmore II černý

Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II nejvšestranějším reproduktorem řady Marshall, vytváří čistý a přesný zvuk na nejvyšších úrovních.... více informací »
Marshall Stanmore II černý
Značka: Marshall
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II nejvšestranějším reproduktorem řady Marshall, vytváří čistý a přesný zvuk na nejvyšších úrovních....

Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II nejvšestranějším reproduktorem řady Marshall, vytváří čistý a přesný zvuk na nejvyšších úrovních. Je ideální do velkých i menších prostor. Přizpůsobte si zvuk Nalaďte si svou hudbu přesně tak, jak se vám líbí. Ladit můžete buďto pomocí aplikace Marshall Bluetooth nebo pomocí ovládacích prvků na horním panelu. Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 a aptX nabízí vynikající bezdrátový zvuk v dosahu až 10 metrů. Použijte svůj chytrý telefon, tablet či počítač s podporou technologie Bluetooth a streamujte hudbu přímo do reproduktoru bez překážejících kabelů. Připojení Existuje více způsobů připojení, než jen Bluetooth 5.0. Připojte se i přes 3,5 mm vstup a dopřejte si tak perfektní zážitek z poslechu. Funkčnost multi-host Tento reproduktor je vybaven funkcí pro více hostitelů, takže můžete snadno připojit a přepínat mezi dvěma zařízeními Bluetooth. Domluvte se s přáteli a střídavě si pouštějte vaši oblíbenou hudbu.

Povedený produkt Marshall Stanmore II černý značky Marshall jednoduše můžete sehnat v naší internetové nabídce napořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 7 699 Kč.