Marshall Woburn II černý

Bluetooth reproduktor Reproduktor nabízí čistý zvuk, snadno ovládá nízke basy a má jasný, realistický střední rozsah. Konstrukce pomáhá... více informací »
Marshall Woburn II černý
Značka: Marshall
12 816 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth reproduktor Reproduktor nabízí čistý zvuk, snadno ovládá nízke basy a má jasný, realistický střední rozsah. Konstrukce pomáhá...

Bluetooth reproduktor Reproduktor nabízí čistý zvuk, snadno ovládá nízke basy a má jasný, realistický střední rozsah. Konstrukce pomáhá poskytovat přirozený zvuk a systém basového reflexu obsahuje port pro zvýšení účinnosti při nízkých frekvencích. Přizpůsobte si zvuk Nalaďte si svou hudbu přesně tak, jak se vám líbí. Ladit můžete buďto pomocí aplikace Marshall Bluetooth nebo pomocí ovládacích prvků na horním panelu. Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 nabízí vynikající bezdrátový zvuk v dosahu až 10 metrů. Použijte svůj chytrý telefon, tablet či počítač s podporou technologie Bluetooth a streamujte hudbu přímo do reproduktoru bez překážejících kabelů. Připojení Existuje více způsobů připojení, než jen Bluetooth 5.0. Připojte do vstupu RCA nebo 3,5 mm vstup a dopřejte si tak perfektní zážitek z poslechu. Funkčnost multi-host Tento reproduktor je vybaven funkcí pro více hostitelů, takže můžete snadno připojit a přepínat mezi dvěma zařízeními Bluetooth. Domluvte se s přáteli a střídavě si pouštějte vaši oblíbenou hudbu.

Super produkt Marshall Woburn II černý od odblíbeného výrobce Marshall je k dostání zde teď právě výhodně! Teď za akční cenu 12 816 Kč.