Maxxo Náhradní vodní filtry 3+1 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vodní filtry MAXXO UNI 3+1 Pořiďte si sadu náhradních... více informací »
Maxxo Náhradní vodní filtry 3+1 OBAL
Značka: Maxxo
314 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vodní filtry MAXXO UNI 3+1 Pořiďte si sadu náhradních...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vodní filtry MAXXO UNI 3+1 Pořiďte si sadu náhradních vodních filtrů Maxxo, díky kterým bude vaše filtrační konvice zase jako nová. Jejich úkolem je odstranit nežádoucí látky, jako je chlór, vodní kámen, železo či další, a nepříjemný zápach z kohoutkové vody. Filtrovaná voda je mnohem chutnější, zdravější a především je i prospěšnější pro vaše spotřebiče. Tato sada je ideální pro LAICA BIFLUX, Brita Maxtra, BWT a další konvice s oválným typem filtru. V balení pak naleznete 3 náhradní filtry, plus jeden jako dárek.
Akční produkt můžete nakoupit přímo na webu umístěný v rubrice filtrace vody. Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za super cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Maxxo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený výrobek Maxxo Náhradní vodní filtry 3+1 OBAL POŠKOZEN od známé kvalitní značky Maxxo je k dispozici momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Právě teď za cenu 314 Kč.