Měřič kvality vzduchu Hama Safe, CO2, teplota, vlhkost

Měřič kvality vzduchu Hama Safe Kompaktní přístroj v elegantním provedení měří kvalitu a stav vzduchu ve vaší místnosti, kdy velmi rychle... více informací »
Měřič kvality vzduchu Hama
Značka: Hama
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Měřič kvality vzduchu Hama Safe Kompaktní přístroj v elegantním provedení měří kvalitu a stav vzduchu ve vaší místnosti, kdy velmi rychle...

Měřič kvality vzduchu Hama Safe Kompaktní přístroj v elegantním provedení měří kvalitu a stav vzduchu ve vaší místnosti, kdy velmi rychle vyhodnotí množství oxidu uhličitého ve vzduchu, a v případě, že naměří větší množství, hned vás na to upozorní. Kromě CO2 také měří teplotu nebo vlhkost vzduchu. Okamžitá indikace Přístroj vám neustále dává vědět, jaký je aktuální stav oxidu uhličitého ve vzduchu, a to naprosto jednoduše pomocí barevného zobrazení na displeji. Zelené políčko GOOD značí dobrou kvalitu ovzduší, žluté políčko NORMAL značí normální hodnoty, a červené políčko POOR vás upozorňuje na špatnou kvalitu vzduchu uvnitř místnosti. Zvukové upozornění V případě, že přístroj naměří vysoké hodnoty oxidu uhličitého v místnosti, zvukovým signálem vás upozorní na to, že je třeba místnost vyvětrat, protože vyšší koncentrace CO2 ve vzduchu může způsobovat bolesti hlavy nebo špatné soustředění. Displej přístroje vám také dokáže zobrazit naměřenou vlhkost vzduchu v procentech nebo aktuální teplotu. A v neposlední řadě vás jistě potěší i možnost ukládání minimálních a maximálních naměřených hodnot, pro to, abyste měli vždy dokonalý přehled.Tento designový produkt máte možnost získat bezprostředně tu na webu v oblíbené sekci domácnost. Nyní si můžete koupit podobné výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online!

Kvalitní a oblíbený kousek Měřič kvality vzduchu Hama Safe, CO2, teplota, vlhkost od kvalitního výrobce Hama můžete sehnat právě teď v naší nabídce za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 1 790 Kč.