Meteostanice Emos E0117N

Spolehlivá meteostanice Domácí drátová meteostanice Emos E0117N vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena... více informací »
Meteostanice Emos E0117N
Značka: Emos
225 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivá meteostanice Domácí drátová meteostanice Emos E0117N vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena...

Spolehlivá meteostanice Domácí drátová meteostanice Emos E0117N vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena přehledným displejem, na kterém se zobrazuje aktuální čas, venkovní i vnitřní teplota, fáze měsíce nebo třeba předpověď počasí. Meteostanice je navíc vybavena funkcí buzení, takže ji můžete využít jako budík pro vstávání do práce nebo do školy. Drátový senzor Meteostanice Emos je vybavena 1,9m drátovým senzorem, který spolehlivě určí venkovní teplotu. Díky tomu už nikdy nebudete váhat, co si obléct.
Levný výrobek lze sehnat bez problémů tady na webu zařazený v sekci domácnost! Nyní si můžete pořídit podobné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další skvělé kousky značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Emos může nabídnout kvalitní výrobky. A to ještě není vše.

Tento unikátní produkt Meteostanice Emos E0117N od společnosti s dlouholetou tradicí Emos pohodlně seženete momentálně se slevou! Výhodně za skvělou cenu 225 Kč.