Meteostanice Emos E5010, bezdrátová

Spolehlivá a přehledná Domácí bezdrátová meteostanice Emos E5010 vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena... více informací »
Meteostanice Emos E5010
Značka: Emos
889 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivá a přehledná Domácí bezdrátová meteostanice Emos E5010 vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena...

Spolehlivá a přehledná Domácí bezdrátová meteostanice Emos E5010 vám vždy s jistotou poví, na jaké počasí se máte připravit. Je vybavena přehledným displejem s LED podsvícením, na kterém se zobrazuje aktuální čas řízený radiovým DCF signálem, datum, den v týdnu, týden, venkovní i vnitřní teplota, vlhkost, fáze měsíce, trend tlaku nebo třeba předpověď počasí včetně zobrazení trendu teploty (stoupající/klesající). Meteostanice je navíc vybavena funkcí duálního buzení, takže ji můžete využít jako budík pro vstávání do práce. Třešničkou na dortu je pak indikace pohodlí pomocí emotikonu (např. pokud je vlhkost v místnosti vysoká zobrazí se ikonu smutného smajlíka – vlhké prostředí). Hodí se kamkoliv Ať už si meteostanici Emos dáte do ložnice, obývacího pokoje nebo kuchyně, tak bude vždy vypadat skvěle. Navíc ji můžete jednoduše postavit na komodu či poličku. Bez zbytečných kabelů Meteostanice Emos je vybavena bezdrátovým senzorem s drátovým čidlem, který spolehlivě určí venkovní teplotu a vlhkost vzduchu. Díky tomu už nikdy nebudete váhat, co si obléct. Navíc k meteostanici Emos E5010 můžete připojit až tři bezdrátové senzory a zvýšit tak přesnost měření. Jednotlivým bezdrátovým senzorům navíc lze nastavit vlastní teplotní alarm (např. pro velmi nízkou nebo naopak velmi vysokou venkovní teplotu).
Super produkt máte možnost dostat prostě tady na našich stránkách umístěný v kategorii domácnost! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této kategorie za outletovou cenu! Tento výrobce Emos může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Hodně prodávaný výrobek Meteostanice Emos E5010, bezdrátová od výrobce Emos dostanete u nás právě ve slevě. Nabídky již od 889 Kč.