Meteostanice Emos E5101, domácí, bezdrátová

Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E5101 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak... více informací »
Meteostanice Emos E5101
Značka: Emos
873 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E5101 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak...

Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E5101 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak šikovným společníkem vaší domácnosti, který meří teplotu v interiéru a pomocí senzoru dokáže měřit teplotu i venku. Snadno zjístíte i předpověď počasí, datum a čas. Čidlo má dosah až do 50 metrů. Přehledný displej Díky LED podsvícenému displeji o rozměrech 195 × 64​ mm uvidíte s přehledem všechny potřebné informace. Součástí meteostanice je také budík s opakovaným buzením. Meteostanice je napájená síťovým adaptérem 5 V DC/150 mA, který je součásti balení.

Tento kvalitní a levný výrobek Meteostanice Emos E5101, domácí, bezdrátová pocházející od značky Emos máte možnost sehnat zde nyní za příznivou cenu! Na našich stránkách za 873 Kč.