Meteostanice Emos E6018, domácí, bezdrátová

Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E6018 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak... více informací »
Meteostanice Emos E6018
Značka: Emos
993 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E6018 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak...

Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E6018 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak šikovným společníkem vaší domácnosti, který meří teplotu v interiéru a pomocí senzoru dokáže měřit teplotu i venku. Snadno zjístíte i předpověď počasí, datum a čas. Čidlo má dosah až do 100 metrů. Přehledný displej Díky LED podsvícenému displeji o rozměrech 168 × 93​ mm uvidíte s přehledem všechny potřebné informace. Součástí meteostanice je také budík s opakovaným buzením. Meteostanice je napájená síťovým adaptérem 5 V DC/300 mA, který je součásti balení.

Tento vynikající produkt Meteostanice Emos E6018, domácí, bezdrátová originál od výrobce Emos snadno získáte u nás nyní za parádní cenu. Levně za cenu 993 Kč.