Meteostanice Garni 940, WiFi, bezdrátové čidlo

Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 156 x 76 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy... více informací »
Meteostanice Garni 940
Značka: GARNI
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 156 x 76 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy...

Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 156 x 76 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní i venkovní teplotě, vlhkosti a tlaku. Předpověď počasí vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, s budíkem jen tak nezaspíte. Přenos dat na tyto servery webových služeb: Weather Underground, Weather Cloud, Weather Observations, Ecowitt a možnost zobrazení naměřených hodnot na mobilním zařízení v aplikaci Weather Underground. Pokročilým uživatelům nabízí možnost nahrávat naměřené hodnoty rovněž na vlastní server Měření teploty a vlhkosti Díky meteostanici GARNI 940 budete vždy vědět, jaké venku panuje počasí. Meteostanice měří vnější teplotu, vnitřní teplotu i venkovní vlhkost. Součástí balení je 1 bezdrátové čidlo. Obrazovka Veškeré údaje zjistíte pouhým pohledem na inverzní displej se dvěma úrovněmi jasu. Můžete si nastavit například budík, samotný čas je řízený z internetu nebo jej lze nastavit manuálně. Ovládání meteostanice zvládne naprosto každý pomocí dotykových tlačítek ve spodní části displeje, nechybí navíc ani opěrný stojánek pro lepší přehled.

Tento žádaný produkt Meteostanice Garni 940, WiFi, bezdrátové čidlo od značky se zárukou kvality GARNI jednoduše můžete najít zde ve výhodné akci. Ve skvělé akci za 4 590 Kč.