Meteostanice Hama Action

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Action je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního... více informací »
Meteostanice Hama Action
Značka: Hama
680 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Action je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního...

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Action je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným digitálním displejem, který umožní zobrazení teploty, vlhkosti, času, data a předpovědi počasí. Snadné ovládání Přepínejte mezi venkovními senzory nebo třeba změňte stupně Celsia na Fahrenheity díky intuitivnímu dotykovému ovládání. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 50 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například garáž, pergolu apod.). Meteostanici Hama Action můžete spárovat až se třemi samostatnými venkovními senzory (v balení pouze jeden, další je nutné dokoupit zvlášť).

Ve slevě produkt Meteostanice Hama Action od našeho výrobce Hama je k dispozici aktuálně na webu extra výhodně! Nyní získáte od 680 Kč.