Meteostanice Hama Black Line

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Black Line je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového... více informací »
Meteostanice Hama Black Line
Značka: Hama
1 670 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Black Line je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového...

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Black Line je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným VA displejem, který se vyznačuje perfektními pozorovacími úhly a vysokým kontrastem. Na displeji je pak zobrazen aktuální čas řízený radiovým DCF signálem, vnitřní a venkovní teplota a vlhkost vzduchu nebo předpověď počasí. Třešničkou na dortu je funkce duálního buzení, která je ideální pro páry, které stávají do práce v různých časech. Snadné ovládání Přepínejte mezi venkovními senzory nebo třeba změňte stupně Celsia na Fahrenheity díky intuitivnímu dotykovému ovládání na boční straně základny. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 50 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například garáž, pergolu apod.). Meteostanici Hama Black Line můžete spárovat až se třemi samostatnými venkovními senzory (v balení pouze jeden, další je nutné dokoupit zvlášť). Tento designový produkt můžete získat také tady u nás v populární kategorii domácnost! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky Hama. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Meteostanice Hama Black Line od známé společnosti Hama snadno naleznete momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Nyní za 1 670 Kč.