Meteostanice Hama Color Edge

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Jaké bude dnes počasí? Na tuto každodenní otázku vám spolehlivě odpoví meteostanice Hama Color Edge s... více informací »
Meteostanice Hama Color Edge
Značka: Hama
1 066 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonalý přehled o aktuálním počasí Jaké bude dnes počasí? Na tuto každodenní otázku vám spolehlivě odpoví meteostanice Hama Color Edge s...

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Jaké bude dnes počasí? Na tuto každodenní otázku vám spolehlivě odpoví meteostanice Hama Color Edge s předpovědí počasí. Meteostanice se skládá z bezdrátové základny a venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotu a vlhkost vzduchu. Na přehledném barevném displeji meteostanice pak naleznete jak venkovní, tak i vnitřní teplotu a vlhkost, zmíněnou předpověď počasí, fázi měsíce a aktuální čas, den a datum. Třešničkou na dortu je čas řízený rádiovým DCF signálem nebo třeba funkce buzení. Nejen stylový design Na první pohled vás meteostanice Hama Color Edge zaujme svým elegantním černým designem a barevným displejem. Skrývá však v sobě spoustu chytrých funkcí, které přispívají ke zlepšení vašeho života. Díky přesnému zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti přesně víte, kdy je čas vyvětrat. Meteostanici tak můžete umístit například do ložnice a mít tak vždy ideální podmínky pro klidný a ničím nerušený spánek. Kromě přesného zobrazení teploty a vlhkosti disponuje meteostanice Hama Color Edge také barometrem, díky kterému máte přehled o vývoji počasí na několik dnů dopředu. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 30 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například garáž, pergolu apod.).

Hodně žádaný výrobek Meteostanice Hama Color Edge od značky se skvělou pověstí Hama jde pořídit u nás pořád výhodně. Cena od 1 066 Kč.