Meteostanice Hama EWS Intro

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama EWS Intro je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového... více informací »
Meteostanice Hama EWS Intro
Značka: Hama
474 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama EWS Intro je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového...

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama EWS Intro je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným digitálním displejem, který umožní zobrazení teploty, času, data a dne v týdnu. Aktuální čas je navíc velmi přesný, protože je řízený rádiovým signálem DCF. Třešničkou na dortu je pak funkce duálního buzení a odloženého buzení, díky kterým může být meteostanice využita také jako budík. Snadné ovládání Na zadní straně základny meteostanice se nachází ovládací tlačítka, díky kterým snadno nastavíte budík a spoustu dalšího. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 30 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například zahradu, garáž, apod.).Hodně oblíbený kus máte možnost sehnat právě teď tu na našich stránkách v rubrice domácnost! Nyní si můžete koupit ostatní kousky ve zmiňované rubrice za super peníze. Známý výrobce Hama nabízí prvotřídní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás! To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další prověřené produkty značky Hama. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Meteostanice Hama EWS Intro od značky s dobrým jménem Hama snadno získáte online v bezva akci. Nabídky od 474 Kč.