Meteostanice TechnoLine WS6462, barevný inverzní displej

Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 126 x 79 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy... více informací »
Meteostanice TechnoLine WS6462
Značka: Technoline
1 187 Kč
Ověřit dostupnost
Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 126 x 79 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy...

Předpověď počasí i budík Meteostanice s barevným displejem o velikosti 126 x 79 mm s možnosti stálého osvětlení, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní i venkovní teplotě, vlhkosti a tlaku. Předpověď počasí vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, s budíkem jen tak nezaspíte. Měření teploty a vlhkosti Díky meteostanici GARNI WS 6462 budete vždy vědět, jaké venku panuje počasí. Meteostanice měří vnější teplotu od -40°C do +70 °C, vnitřní teplotu i venkovní vlhkost. Součástí balení je 1 bezdrátové čidlo a v případě potřeby lze k zařízení připojit až 3 čidla a přepínat mezi jejich teplotami. Obrazovka Veškeré údaje zjistíte pouhým pohledem na inverzní displej se třemi úrovněmi jasu. Můžete si nastavit například budík s opakováním od 5 do 60 minut, samotný čas je přitom řízený rádiovým signálem. Ovládání meteostanice zvládne naprosto každý, díky dobře přístupným tlačítkům, nechybí navíc ani opěrný stojánek pro lepší přehled. Nový kus Meteostanice TechnoLine WS6462, barevný inverzní displej získáte také na webu v oblíbené kategorii domácnost. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! To není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní produkty od značky Technoline. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Meteostanice TechnoLine WS6462, barevný inverzní displej od top výrobce Technoline máte možnost získat u nás nyní skutečně výhodně! Právě nyní za 1 187 Kč.