Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54 Pokud máte doma málo prostoru pro umístění pračky i sušičky, problém vám pomůže vyřešit tento... více informací »
Mezikus mezi pračku a
Značka: Beko
1 939 Kč
Ověřit dostupnost
Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54 Pokud máte doma málo prostoru pro umístění pračky i sušičky, problém vám pomůže vyřešit tento...

Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54 Pokud máte doma málo prostoru pro umístění pračky i sušičky, problém vám pomůže vyřešit tento spojovací díl Beko SKWS54. Díky němu bezpečně umístíte sušičku na pračku, čímž ušetříte spoustu místa. Oba spotřebiče však musí mít hloubku 54 cm, aby na sebe perfektně pasovaly. Mezikus je vybaven výsuvnou poličkou s maximální nosností 20 kg. Poslouží vám jako pracovní plocha při skládání prádla nebo na ni můžete položit celý koš s prádlem a usnadnit si tak naplňování či vyprazdňování obsahu bubnu.

Výjimečný a žádaný produkt Mezikus mezi pračku a sušičku Beko SKWS54, výsuvný od značky se skvělou pověstí Beko lze sehnat zrovna dnes za outletovou cenu! Nyní zakoupíte za 1 939 Kč.