Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3, výsuvný

Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3 Tento spojovací díl umožňuje bezpečnou instalaci sušičky na pračku. Zároveň vám doma ušetří... více informací »
Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux
Značka: Electrolux
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3 Tento spojovací díl umožňuje bezpečnou instalaci sušičky na pračku. Zároveň vám doma ušetří...

Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3 Tento spojovací díl umožňuje bezpečnou instalaci sušičky na pračku. Zároveň vám doma ušetří spoustu místa, protože pokud jsou oba spotřebiče postavené na sobě, zaberou daleko méně užitného prostoru, než kdybyste je postavili samostatně. Možnost připevnění ke stěně zabraňuje svržení pračky ze sušičky a případnému poranění. Součástí mezikusu je výsuvná police s nosností 15 kg, která vám usnadní manipulaci s prádlem při jeho nakládání i vykládání. Mezikus je vhodný pro všechny modely hlubokých praček a sušiček Electrolux s hloubkou 54 – 67 cm. Nelze použít pro úzké pračky. Vysoce kvalitní produkt Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3, výsuvný lze koupit právě zde tu na našich stránkách v oblíbené kategorii mezikusy pračka – sušička. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této populární sekce na pár kliknutí!

Tento zlevněný kousek Mezikus mezi pračku a sušičku Electrolux E4YHMKP3, výsuvný od dodavatele s dlouholetou historií Electrolux jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za super peníze. V současnosti pořídíte za cenu 1 999 Kč.