Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS Žijete v malém bytě a bojujete o... více informací »
Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
815 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS Žijete v malém bytě a bojujete o...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS Žijete v malém bytě a bojujete o každý centimetr volného prostoru nebo je pro vás jen praktičtější umístění sušičky na pračku? S tímto muzikusem od značky Beko si splníte vaše přání. Univerzální mezikus PSKS je určen pro slim sušičky Beko s hloubkou 46 cm a pračky, které mají maximální rozdíl v hloubce 10 cm. Hodně oblíbený kus Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS máte možnost sehnat právě tady na našem webu umístěný v sekci mezikusy pračka a sušička! Nyní si můžete vybrat nové produkty z naší rubriky za rozumné peníze! Tento vyjímečný výrobce neuvedeno dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Ve slevě tento kousek Mezikus pro slim sušičky Beko PSKS POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od výrobce s dobrým jménem neuvedeno snadno najdete u nás teď za parádní cenu. Cenově vychází na 815 Kč.