Micro HDMI kabel Hama 205016, 2.0, 1,5 m

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit se můžete... více informací »
Micro HDMI kabel Hama
Značka: Hama
335 Kč
Ověřit dostupnost
HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit se můžete...

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit se můžete na podporu vysokého rozlišení, rychlost přenosu až 18 GB/s nebo například na integrovaný zpětný zvukový kanál ARC. Třešničkou na dortu je pak optimalizovaná ochrana proti zalomení a 1,5metrový kabel pro snadný dosah.
Tento neodolatelný produkt Micro HDMI kabel Hama 205016, 2.0, 1,5 máte možnost koupit v pohodě na našem webu zařazený v kategorii notebooky. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této populární rubriky v akci!

Diskontní výrobek Micro HDMI kabel Hama 205016, 2.0, 1,5 m od skvělé značky Hama snadno získáte právě teď v naší nabídce za super cenu. Nyní pořídíte od 335 Kč.