Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00643)

Microsoft 365 Business Standard Nový kancelářský balíček Microsoft 365 si nachystal řadu vylepšení a prohloubení stávajících funkcí pro hladké... více informací »
Microsoft 365 Business Standard
Značka: Microsoft
3 485 Kč
Ověřit dostupnost
Microsoft 365 Business Standard Nový kancelářský balíček Microsoft 365 si nachystal řadu vylepšení a prohloubení stávajících funkcí pro hladké...

Microsoft 365 Business Standard Nový kancelářský balíček Microsoft 365 si nachystal řadu vylepšení a prohloubení stávajících funkcí pro hladké fungování vaší firmy. Můžete se tak těšit na oblíbené aplikace jako je Word, Excel nebo Powerpoint s inteligentním editorem a novými šablonami. Připraveno je i Cloudové úložiště pro zálohu fotek a souborů s maximálním zabezpečením. V neposlední řadě nechybí ani online spolupráce s kolegy či sdílené kalendáře a soubory. Kancelářské programy Základem jsou samozřejmě oblíbené programy pro tvorbu textových i tabulkových dokumentů nebo prezentací Word, Excel a Powerpoint. Ty jsou navíc s předplatným 365 obohaceny o nové a zajímavé šablony, díky kterým vytvoříte poutavé firemní materiály. Skvělá organizace S Outlookem užijete praktický firemní e-mail s 50 GB místa pro každého uživatele. Můžete skrze něj posílat až 150MB přílohy nebo ladit svoje schůzky skrze předdefinovaný kalendář. Bude tak skvělým pomocníkem pro organizaci vašich činností. Sdílejte cokoliv Aplikace SharePoint pomůže zlepšit týmovou práci vaší firmy. V tomto intranetovém prostředí můžete sdílet své soubory, data i informace napříč celou vaší organizací. Společně se službami Microsoft Flow a PowerApps tak bude správa vaší firmy fungovat bez problémů. Komunikujte s kýmkoliv Microsoft Teams vám umožní jednoduše komunikovat s vašimi kolegy nebo obchodními partnery nehledě na místo a vzdálenost. Pište zprávy, volejte, sdílejte obsah nebo pořádejte videokonference ve vysokém rozlišení, prostě podle toho co vám vyhovuje. Data v bezpečí Mějte svá data v bezpečí. Licence Microsoft 365 vám zajistí ochranu před viry a spamem, stejně tak i zajistí dodržování bezpečnostních předpisů. Vhod přijde i 1TB cloudové úložiště, skrze nějž lze jednoduše sdílet své dokumenty, fotky a další obsah.

Ve slevě výrobek Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00643) od kvalitní značky Microsoft máte možnost nakoupit online opravdu výhodně. Stojí teď u nás 3 485 Kč.