Microsoft Xbox One Wireless Elite 2 Controller (FST-00003)

Bezdrátový ovladač Microsoft XBOX ONE X Elite Series 2, černý Herní ovladač Microsoft Xbox One X Elite Series 2 se stane nedílnou součástí vašich... více informací »
Microsoft Xbox One Wireless
Značka: Microsoft
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový ovladač Microsoft XBOX ONE X Elite Series 2, černý Herní ovladač Microsoft Xbox One X Elite Series 2 se stane nedílnou součástí vašich...

Bezdrátový ovladač Microsoft XBOX ONE X Elite Series 2, černý Herní ovladač Microsoft Xbox One X Elite Series 2 se stane nedílnou součástí vašich herních zážitků. Na první pohled zaujme svým moderním designovým provedením v černé barvě, především se však pyšní vysokou mírou funkcionality. Jedná se o bezdrátový ovladač, který nabízí nastavitelné páčky, pomocí kterých si můžete vylepšit míření. Variabilita & Perzonifikace Kratší pojistky vám umožní pálit rychleji a rukojeť je celá pokrytá protiskluzovým materiálem pro jistý úchop. Nastavte si ovladač přesně podle vašich osobních preferencí. Uložte si až 3 vlastní profily, mezi nimiž budete moci přepínat pomocí jediného tlačítka. Zároveň můžete měnit páčky a řadící páky rozdílných tvarů, tak aby se nejlépe hodily pro vaši dlaň. Aplikace Xbox Accessories Jedinečná aplikace Xbox Accessories umožňuje další uživatelské nastavení na míru. Využívejte různé možnosti konfigurace, jako je třeba mapování tlačítek na hlasové příkazy. Přiřaďte tlačítku funkčnost SHIFT a možnost aktivovat alternativní vstupy pro všechna ostatní tlačítka. Dechberoucí výdrž Dlouhá výdrž je zcela jistě jedním z prvků, které stojí za zmínění. Dobíjecí baterie vydrží až neskutečných 40 hodin a všechny komponenty jsou navrženy pro dlouhodobou životnost. Ovladač je možné přenášet ve speciálním pouzdře. Konektivita Xbox Elite Series 2 obsahuje funkci Impulse Trigger a motory zpětné vazby, díky kterým můžete mít lepší hmatovou odezvu. Ke konzolám Xbox One se lze připojit pomocí technologie Xbox, kabelu USB-C nebo Bluetooth.

Kvalitní a oblíbený produkt Microsoft Xbox One Wireless Elite 2 Controller (FST-00003) od našeho výrobce Microsoft je k dispozici nyní pořád výhodně. Ve skvělé akci za 4 199 Kč.