Mikrofon Starzz All-round POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrofon Starzz All-round Vynikající mikrofon značky Trust poslouží... více informací »
Mikrofon Starzz All-round POUŽITÉ
Značka: Trust
319 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrofon Starzz All-round Vynikající mikrofon značky Trust poslouží...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrofon Starzz All-round Vynikající mikrofon značky Trust poslouží vašemu notebooku či počítači k nahrávání hlasu při vytváření videí či při zpívání. Vhodný je samozřejmě také pro chatovací aplikace jako je Skype, kde zajistí čistý a srozumitelný přenos. Kvalitní záznam Pro maximálně kvalitní záznam si můžete upravit polohu mikrofonu či jej úplně vyjmout z pevného tripodového stojánku. Mikrofon tak snadno položíte na kýžené místo na stole nebo ho pohodlně držet v ruce. Výhodou u tohoto modelu je i tlačítko pro okamžité ztlumení, které vám dovolí v případě nutnosti přerušit přenos vašeho hlasu. Skvělé připojení K připojení využijete u tohoto modelu tradiční 3,5mm audio konektor. Připojíte se tak opravdu ke každému počítači a vždy budete mít jistotu maximální kvality. Délka 2,5 metrů pak zajistí, že kabel klidně zapojíte zezadu počítače a ještě vám zbude dostatek prostoru pro jeho libovolné umístění na stole. Žádaný produkt lze koupit prostě tady a teď na našem webu v populární kategorii audio. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele Trust. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Trust poskytuje kvalitní sortiment. za mimořádně nízkou cenu. Podívejte se sami!

Kvalitní a levný produkt Mikrofon Starzz All-round POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od přední společnosti Trust je k dispozici na našich stránkách teď právě ve výhodné akci. Levně za 319 Kč.