Mikrosystém Panasonic SC-HC200EG-K OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jasný a dynamický zvuk Kompaktní a tenké provedení... více informací »
Mikrosystém Panasonic SC-HC200EG-K OBAL
Značka: neuvedeno
2 556 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jasný a dynamický zvuk Kompaktní a tenké provedení...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Jasný a dynamický zvuk Kompaktní a tenké provedení ukrývá nejnovější zvukovou technologii. Digitální zesilovač se dvěma kanály tvoří hlavní bod, ze kterého se line jasný a dynamický nezkreslený zvuk. Zařízení skvěle doplní váš životní styl a obohatí ho o úžasný zvuk. Tenké a stylové provedení Toto jednoduché a zároveň elegantní provedení dokonale zapadne do tradičního i moderního interiéru. Určeno pro milovníky hudby Tento flexibilní HiFi systém uspokojí tradiční fanoušky poslechu hudby z CD nebo rádia, ale zvládá i nejnovější služby streamování hudby prostřednictvím technologie Bluetooth. Stačí si stáhnout stramovací aplikaci Panasonic Music Streaming a můžete ovládat a streamovat své zamilované věci z oblíbených předplatitelských služeb.

Ve slevě tento kus Mikrosystém Panasonic SC-HC200EG-K OBAL POŠKOZEN od top značky neuvedeno můžete získat na našich stránkách teď skutečně levně. Právě teď jen za 2 556 Kč.