Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS Co dělá z... více informací »
Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS
Značka: Candy
2 123 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS Co dělá z...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS Co dělá z profesionálních kuchařů mistry v jejich oboru? V prvé řadě jsou to samozřejmě zkušenosti, ale nedílnou součástí stále zůstává spolehlivé a účinné příslušenství, které by mělo být součástí každé kuchyně. Jedním z těchto neodmyslitelných pomocníku je určitě mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS, která vám umožní si během chvilky ohřát úplně cokoliv. Již na první pohled vás okouzlí její moderní stříbrné provedení a zrcadlový design dvířek, který propůjčí luxusní vzhled každé kuchyni. Samozřejmě víme, že vhled není vše a je také velice důležité, co se skrývá uvnitř. Mikrovlnná trouba CANDY vás určitě potěší svým objemem, který činní 20 litrů, takže se nezalekne žádného úkolu, který před ní postavíte. Naleznete zde i praktický gril a přehledný LED displej s dením časem a minutkou. Pro zajištění snadné obsluhy je trouba vybavena 9 automatickými programy vaření a pro větší bezpečnost disponuje dětskou pojistkou. Nemusíte se ani bát složitého ovládání, se vším si dokáže poradit i malé dítě, ovšem k zachování bezpečnosti se to nedoporučuje. Všechny funkce si jednoduše zvolíte na pravé straně trouby. Vždy vše perfektní V dnešní době jsou na mikrovlnné trouby kladeny čím dál tím větší nároky a každý si přeje, aby disponovala co největším množstvím funkcí. Rychlí start – stiskem tlačítka se ohřev nastavím na 30 vteřin, přičemž při opakovaném stisknutí se přidá dalších 30 vteřin Gril Mikrovlnný ohřev Gril s mikrovlnou Rozmrazování – od teď si budete moci mnohem více pochutnat na zmražených polotovarech či při porcování kuřete nebudete muset čekat takovou dobu

Tento akční výrobek Mikrovlnná trouba CANDY CMG 2071DS OBAL POŠKOZEN od společnosti s dlouholetou tradicí Candy máte možnost nakoupit online ve slevě! Nyní lze objednat jen za 2 123 Kč.