Mikrovlnná trouba Candy DIVO G25CMB OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 6 úrovní výkonu Praktická mikrovlnná trouba Candy DIVO... více informací »
Mikrovlnná trouba Candy DIVO
Značka: neuvedeno
3 791 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 6 úrovní výkonu Praktická mikrovlnná trouba Candy DIVO...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 6 úrovní výkonu Praktická mikrovlnná trouba Candy DIVO G25CMB s objemem 25 l je ideálním pomocníkem pro ohřívání, rozmrazování i grilování pokrmů. Nabízí 6 úrovní výkonu, ze kterých si vyberete ten nejvhodnější pro požadovaný ohřev. Využít můžete také časový ovladač, díky kterému si jednoduše nastavíte čas, po jakou dobu chtete, aby ohřev probíhal. K dispozici je až 95 minutový časovač. Bezpečnost na prvním místě Mikrovlnná trouba Candy disponuje také funkci zámku, která zabraňuje vaším ratolestem nechtěné spuštění spotřebiče. Vy tak budete mít jistotu, že se nic nestane a nemusíte se obávat nechtěnému ublížení. Tento výjimečný produkt Mikrovlnná trouba Candy DIVO G25CMB OBAL můžete najít snadno tady na našem webu v populární kategorii mikrovlnné trouby. Získejte zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Naše nabídka je široká, mrkněte na další prověřené produkty značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Mikrovlnná trouba Candy DIVO G25CMB OBAL POŠKOZEN od odblíbeného výrobce neuvedeno snadno můžete pořídit aktuálně za parádní cenu! Nyní zakoupíte za 3 791 Kč.