Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII

Nerezový čelní panel Nemáte moc času, ale chcete mít jídlo teplé? Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII je ideálním řešením, jak docílit vašeho... více informací »
Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII
Značka: Gorenje
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezový čelní panel Nemáte moc času, ale chcete mít jídlo teplé? Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII je ideálním řešením, jak docílit vašeho...

Nerezový čelní panel Nemáte moc času, ale chcete mít jídlo teplé? Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII je ideálním řešením, jak docílit vašeho požadavku. Vaření s touto mikrovlnou troubou je rychlé, nenáročné a energeticky úsporné. Moderní nerezové provedení napomáhá přístroji, aby dokonale zapadl do interiéru vaší kuchyně. Otevírání dveří je pomocí rukojeti a je situováno na levou stranu. Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII s objemem trouby 20 l disponuje mikrovlnným příkonem 800 W. Dále můžete volit mezi několika stupni výkonu, které vám velice usnadní celý proces a napomohou i k šetření vašeho drahocenného času. Mikrovlny vznikají standardní technologií HTV. K ohřevu využívá spotřebič skleněný otočný talíř. Samozřejmostí je u tohoto modelu bezpečnostní spínač a snadné ovládání pomocí 2 otočných knoflíků. Hladká dvířka Dvířka mikrovlnné trouby jsou bez jakýchkoliv zářezů a hran, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty. Vnitřní skleněný panel je navíc snímatelný. Tato konstrukce umožňuje udržovat dvířka v čistotě jen jednoduchým utřením. Tento kvalitní produkt máte možnost získat v pohodě tu na našem webu umístěný v rubrice mikrovlnné trouby. Nyní pořídíte skvělé kousky z této známé kategorie snadno online. Věhlasný výrobce Gorenje představuje skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Gorenje. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MEII od oblíbené značky Gorenje jednoduše seženete v naší nabídce opravdu levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 299 Kč.