Mikrovlnná trouba LG MS2044V OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se... více informací »
Mikrovlnná trouba LG MS2044V
Značka: LG
2 366 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Se svým jednoduchým designem ve stříbrné barvě skvěle zapadne do každé moderní kuchyně. Její celkový objem je 20 litrů a poskytuje tak dostatečný prostor pro připravované pokrmy. Teplota pod kontrolou Technologie Smart Inverte má na starost přesnou regulaci teploty, díky čemuž je v troubě možné připravit velké množství pokrmů. Bezchybný ohřev a rozmrazování jsou jen malou ukázkou celkových možností spotřebiče. Rovnoměrné ohřátí Vyvarujte se nerovnoměrně ohřátému pokrmu či tekutině. Jemná regulace teploty se postará o prohřátí celého obsahu mikrovlnné trouby. Konec mraženému Rozmrazování nebylo nikdy pohodlnější a spolehlivější než nyní. Sílá v akci Kapacita 700 W zajistí rychlou přípravu jakéhokoli pokrmu, na který dostanete chuť. Pryč s bakteriemi Vnitřní povrch je vybaven speciální antibakteriální vrstvou EasyClean, která zamezuje uchycování až 99,99 % bakterií a udržuje troubu v dokonalé čistotě. LED osvětlení Mikrovlnná trouba je vybavena bílým LED světlem, které poskytuje třikrát jasnější barvu, než je tomu u běžných žárovek, což umožní lepší přehled o stavu připravované potraviny. Šestihranný prstenec Otočný talíř je položen na důmyslném a spolehlivém šestihranném prstenci, díky čemuž je zajištěná stabilita. Nádoby jsou chráněny před sklouznutím a nakloněním na stranu. Kompaktní rozměry Ne první pohled vás tato mikrovlnná trouba zaujme svým jednoduchým a moderním designem, který je doplněn kompaktními rozměry, díky čemuž spotřebič pasuje i do stísněných prostor. Velmi oblíbený produkt Mikrovlnná trouba LG MS2044V OBAL POŠKOZEN můžete získat prostě na stránkách v rubrice mikrovlnné trouby! Nyní najdete akční produkty z naší sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky LG. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel LG svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment.! Vždyť to vidíte sami!

Akční kousek Mikrovlnná trouba LG MS2044V OBAL POŠKOZEN od značky se zárukou kvality LG lze nakoupit tady nyní ve slevě! Na našich stránkách za 2 366 Kč.