Mikrovlnná trouba LG MS2044V POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se stane... více informací »
Mikrovlnná trouba LG MS2044V
Značka: neuvedeno
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Mikrovlnná trouba LG MS2044V Mikrovlnná trouba LG MS2044V se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Se svým jednoduchým designem ve stříbrné barvě skvěle zapadne do každé moderní kuchyně. Její celkový objem je 20 litrů a poskytuje tak dostatečný prostor pro připravované pokrmy. Teplota pod kontrolou Technologie Smart Inverte má na starost přesnou regulaci teploty, díky čemuž je v troubě možné připravit velké množství pokrmů. Bezchybný ohřev a rozmrazování jsou jen malou ukázkou celkových možností spotřebiče. Rovnoměrné ohřátí Vyvarujte se nerovnoměrně ohřátému pokrmu či tekutině. Jemná regulace teploty se postará o prohřátí celého obsahu mikrovlnné trouby. Konec mraženému Rozmrazování nebylo nikdy pohodlnější a spolehlivější než nyní. Sílá v akci Kapacita 700 W zajistí rychlou přípravu jakéhokoli pokrmu, na který dostanete chuť. Pryč s bakteriemi Vnitřní povrch je vybaven speciální antibakteriální vrstvou EasyClean, která zamezuje uchycování až 99,99 % bakterií a udržuje troubu v dokonalé čistotě. LED osvětlení Mikrovlnná trouba je vybavena bílým LED světlem, které poskytuje třikrát jasnější barvu, než je tomu u běžných žárovek, což umožní lepší přehled o stavu připravované potraviny. Šestihranný prstenec Otočný talíř je položen na důmyslném a spolehlivém šestihranném prstenci, díky čemuž je zajištěná stabilita. Nádoby jsou chráněny před sklouznutím a nakloněním na stranu. Kompaktní rozměry Ne první pohled vás tato mikrovlnná trouba zaujme svým jednoduchým a moderním designem, který je doplněn kompaktními rozměry, díky čemuž spotřebič pasuje i do stísněných prostor.
Exkluzivní produkt jde koupit lehce tady a teď na našem webu umístěný v kategorii mikrovlnné trouby! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce neuvedeno. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Mikrovlnná trouba LG MS2044V POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od našeho předního výrobce neuvedeno je dostupný tady téměř zdarma! Ceny od 2 190 Kč.