Mikrovlnná trouba Samsung MG23F301TAK

Mikrovlnná trouba Samsung MG 23F301 TAK vám díky systému trojité distribuce mikrovln zajistí perfektně uvařené pokrmy. Mikrovlny... více informací »
Mikrovlnná trouba Samsung MG23F301TAK
Značka: Samsung
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Mikrovlnná trouba Samsung MG 23F301 TAK vám díky systému trojité distribuce mikrovln zajistí perfektně uvařené pokrmy. Mikrovlny...

Mikrovlnná trouba Samsung MG 23F301 TAK vám díky systému trojité distribuce mikrovln zajistí perfektně uvařené pokrmy. Mikrovlny jdou dovnitř trouby skrze tři otvory, čím je zajištěno širší pokrytí i lepší distribuce tepla. Samotná trouba disponuje vynikajícím výkonem 800 W a šesti stupni výkonu včetně grilu, přičemž současně šetří vaše peníze s režimem ECO. Ten zajišťuje nejnižší příkon v pohotovostním režimu, čímž podstatně snižuje spotřebu energie a vaše účty za elektřinu.Mikrovlnná trouba Samsung MG 23F301 TAK bude nejen skvělým pomocníkem, ale zroveň zkrášlí vaši kuchyni. Stylové provedení s černým sklem, stříbrným otočným ovladačem a křišťálově modrým displejem dodá vaší kuchyni nádech luxusu. Vnitřek trouby tvoří keramický povrch, který se snadno čistí, je antibakteriální, neztrácí barvu a je odolný vůči poškrábání.Kromě ohřevu pokrmů vám Samsung MG 23F301 TAKs 20 přednastavenými režimy umožní vychutnat si domácí jídla z čerstvých surovin hotová za pár minut pouze zmáčknutím tlačítka. Samozřejmostí je také dětská pojistka a pohlcovač pachů, který vaši kuchyni ochrání před zbytečnými nepříjemnými zápachy z vaření.Hodně povedený produkt je k dostání právě teď tady na webu v oblíbené kategorii mikrovlnné trouby. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Diskontní kus Mikrovlnná trouba Samsung MG23F301TAK od našeho předního výrobce Samsung jde koupit ještě dnes napořád výhodně! Výhodně za cenu 3 990 Kč.