Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vynikající spotřebič S mikrovlnnou troubou Samsung MS23F301TAS... více informací »
Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS
Značka: Samsung
3 106 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vynikající spotřebič S mikrovlnnou troubou Samsung MS23F301TAS...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vynikající spotřebič S mikrovlnnou troubou Samsung MS23F301TAS připravíte domácí jídla během několika minut. Pokročilá technologie, rozšířené funkce a nadstandardní designové vlastnosti vám zajistí dokonale připravené jídlo a zároveň vám ušetří čas a energii. Vyberte si ze široké nabídky předprogramovaných místních receptů a vychutnávejte si známé chutě pouhým stisknutím tlačítka. Špičková konstrukce Zkrášlete svou kuchyň prostřednictvím stylové mikrovlnné trouby Samsung MS23F301TAS, která se vyznačuje přední částí z černého skla, vsazeného do pláště se vzorem z tenkých linek, sladěnou rukojetí, křišťálově modrým displejem a detailním stříbrným otočným ovladačem. Model má hladký keramický vnitřní povrch, který se snadno čistí, nepoškrábe se a postupem času nezmění barvu. Tento antibakteriální vnitřní povrch odolný vůči poškrábání je vyrobený tak, aby dlouho vydržel. Skvělé funkce Nastavení režimu ECO nové mikrovlnné trouby Samsung MS23F301TAS nabízí nejnižší příkon v pohotovostním režimu, čímž podstatně snižuje spotřebu energie a snižuje vaše účty za elektřinu. Systém trojité distribuce mikrovln vám zajistí vždy perfektně uvařené pokrmy. Mikrovlny procházejí třemi otvory ve vnitřním prostoru trouby, čímž je zajištěno širší pokrytí a přesnější distribuce tepla. Jistě oceníte funkci automatické vaření, automatický pohlcovač pachů a zvukový signál po ukončení přípravy.
Tento diskontní produkt Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ jde pořídit ještě na našem webu ve známé rubrice mikrovlnné trouby! Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Dodavatel Samsung dlouhodobě dodává skvělý sortiment za super peníze! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky Samsung. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kousek Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od společnosti s dlouholetou tradicí Samsung jednoduše seženete v naší internetové nabídce skutečně levně! Aktuálně za 3 106 Kč.