Mikrovlnná trouba Severin MW 7757

Mikrovlnná trouba Severin MW 7757 Hledáte pro svůj byt, dům nebo chalupu mikrovlnnou troubu s jednoduchým ovládáním, ale současně s několika... více informací »
Mikrovlnná trouba Severin MW
Značka: Severin
2 750 Kč
Ověřit dostupnost
Mikrovlnná trouba Severin MW 7757 Hledáte pro svůj byt, dům nebo chalupu mikrovlnnou troubu s jednoduchým ovládáním, ale současně s několika...

Mikrovlnná trouba Severin MW 7757 Hledáte pro svůj byt, dům nebo chalupu mikrovlnnou troubu s jednoduchým ovládáním, ale současně s několika funkcemi, s možností výběru programu a cenově dostupnou? Pak bude tato mikrovlnná trouba značky Severin přesně pro vás. Několik funkcí Mikrovlnná trouba MW7757 poskytuje ideální vnitřní prostor s kapacitou 25 litrů, výkonem 900 W a s jejími rozměry nezabere ani moc místa. Trouba disponuje osmi programy včetně rozmrazování, takže určitě vždy najdete ten nejvhodnější. Snadné ovládání umožní funkce EasySelect se kterou jednoduše a rychle nastavíte požadovaný výkon i program. Zachování chutí Díky LED dotykovému displeji zase okamžitě zvolíte vámi přednastavený program. Do paměti totiž lze uložit až tři různá nastavení, ohřátí polévky, mléka na kakao nebo hlavního jídla už nebudete muset opakovaně nastavovat, ale hravě si je přednastavíte. Rovnoměrné vaření s přesným a stabilním výkonem při zachování všech chutí pak umožní inverter technologie. Jednoduchost a elegance Pokud se vám nelíbí upozorňující zvukový signál při ukončení ohřevu lze jej deaktivovat. Moderní a současně elegantní vzhled zařízení zase krásně zapadne do každé kuchyně a nebude ji nijak narušovat.

Hodně prodávaný kus Mikrovlnná trouba Severin MW 7757 od společnosti s úžasnou pověstí Severin jednoduše můžete získat právě teď v nabídce extra výhodně! Cena od 2 750 Kč.