Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 Hledáte pro svůj byt, dům... více informací »
Mikrovlnná trouba Severin MW
Značka: Severin
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 Hledáte pro svůj byt, dům...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 Hledáte pro svůj byt, dům nebo chalupu mikrovlnnou troubu s jednoduchým ovládáním a cenově dostupnou? Pak bude tato mikrovlnná trouba značky Severin přesně pro vás. Praktický pomocník Mikrovlnná trouba MW7891 poskytuje ideální vnitřní prostor s kapacitou 20 litrů a výkon 700 W. Disponuje funkcí grilu s výkonem 1000 W, takže oblíbený grilovaný sýr můžete mít během několika minut. Mezi devíti různými výkony nechybí ani možnost rozmrazování, což oceníte třeba v situaci, když zapomenete vytáhnout maso z mrazáku. Jednoduchost a elegance Snadné ovládání umožní otočné spínače se kterým jednoduše a rychle nastavíte požadované hodnoty. Lakované pouzdro je tepelně odolné, takže se můžete spolehout, že vám zařízení poslouží po dlouhou dobu. Jednoduché bílé provedení pak krásně zapadne do každé kuchyně a nebude ji nijak narušovat. Neodolatelný výrobek Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 OBAL máte možnost sehnat taky na webu v oblíbené rubrice mikrovlnné trouby! Vyhledejte si ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Významný dodavatel Severin vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží za báječné ceny. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další zboží od dodavatele Severin. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Mikrovlnná trouba Severin MW 7891 OBAL POŠKOZEN od výrobce se skvělou pověstí Severin jednoduše můžete sehnat aktuálně za výhodné peníze. Ceny od 1 899 Kč.